У СЕРПНІ 2021 РОКУ ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ НАДІЙШЛО ПОНАД 700 МЛН ГРИВЕНЬ

Дата: 17.09.2021 12:39

За інформацією начальника Головного управління ДПС у Сумській області Наталії Кіяшко, територіальні громади у серпні  2021 року отримали 704,2 млн гривень. У порівнянні з відповідним торішнім періодом  надходження зросли на 133,6 млн  гривень.

Головним джерелом наповнення доходів місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. У серпні  поточного року надходження зазначеного податку склали 449,0 млн грн, що на 89,4 млн грн перевищило надходження аналогічного періоду минулого року.

Також, важливим джерелом доходів місцевих громад  є  податок на майно в частині плати за землю. З початку року до місцевих бюджетів надійшло 93,0 млн гривень цього податку, що на 12,1 млн грн більше ніж у відповідному періоді минулого року.

Особи, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджетів 92,8 млн гривень єдиного податку.  Зокрема, фізичні особи єдиного податку сплатили  70,5 млн  грн,  юридичні особи – 22,3 млн гривень.

Рентна плата за користування надрами додала місцевим бюджетам 20,6 млн грн, що на 7,6 млн грн більше показника минулого року.

Надходження з єдиного соціального внеску склали 509,1 млн грн, що більше показника надходжень серпня 2020 року на 109,5 млн гривень.