Податкова служба інформує

РОЗРОБЛЕНО ДОВІДНИК ЩОДО ПРАВИЛ ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ЗА 2020 РІК

Головною ознакою процесу декларування цього року, як і в попередні, є спрямованість податкових органів на налагодження партнерських відносин з платниками податків, якісніше їх обслуговування, створення сприятливих умов громадянам, які виконують, як визначено ст. 67 Конституції України, громадянський обов'язок перед державою та суспільством стосовно подання декларацій про доходи за минулий рік та сплати податків.

16:56:45 26.03.2021

КУПУЮЧИ ФАЛЬСИФІКАТ, ГРОМАДЯНИ ПОКРИВАЮТЬ НЕЗАКОННУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Головним управлінням ДПС у Сумській області проводиться активна робота щодо очищення ринку підакцизної продукції від контрафактного товару та припинення його незаконної реалізації через роздрібні мережі області. Про це повідомила начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія Кіяшко під час спілкування з представниками ЗМІ Сумщини .

09:41:44 19.03.2021

НОВА СТАВКА ПДВ ДЛЯ АГРОБІЗНЕСУ – 14 ВІДСОТКІВ

Головне управління ДПС у Сумській області інформує, що 25.02.2021 набрав чинності  Закон України від 17 грудня 2020 року N 1115-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції» (далі - Закон N 1115). При цьому, норми Закону N 1115 застосовуються до податкових періодів, починаючи з 01 березня 2021 року.

09:36:10 19.03.2021

ЗДАЄШ НЕРУХОМІСТЬ В ОРЕНДУ – ДЕКЛАРУЙ СВОЇ ДОХОДИ!

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, що  кожен громадянин, який не є підприємцем, але здає нерухоме майно в оренду (нежитлова нерухомість, квартири, будинки чи навіть кімнату, в довгострокову або подобову оренду) має сплатити з отриманого доходу податок на доходи фізичних осіб за ставкою 18% та військовий збір за ставкою 1,5%.

09:34:42 19.03.2021

СКОРИСТАЙТЕСЬ МОЖЛИВІСТЮ ВІДСТРОЧЕННЯ ПОДАТКОВОГО БОРГУ

Станом на 1 січня поточного року на Сумщині обліковувалося 1064 боржника фізичних осіб із сумою податкового боргу до 6 800 гривень, які можуть скористатися відстроченням до кінця 2021 року, з них 714 ФОП та 350 громадян. Про це повідомила начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія Кіяшко під час спілкування з провідними засобами масової інформації Сумщини.

09:26:28 19.03.2021

НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ ПОТРЕБУЄ ОБОВ’ЯЗКОВОГО ЗАСТОСУВАННЯ РРО

Головне управління ДПС у Сумській області інформує, згідно з   статтею 3 Закону України від 19 листопада 1992 року № 2801-XII «Основи законодавства України про охорону здоров’я», із змінами та доповненнями, послуга з медичного обслуговування населення (медична послуга) - це послуга, що надається пацієнту закладом охорони здоров'я або фізичною особою - підприємцем, яка зареєстрована та одержала в установленому законом порядку ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, та оплачується її замовником.

17:02:38 15.03.2021

ПЛАТНИКИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ ЗВІЛЬНЕНІ ВІД СПЛАТИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, що  фізичні особи – підприємці (ФОП) платники єдиного податку І групи за грудень 2020 року  та січень – травень 2021 року звільнені від сплати єдиного податку (крім випадків порушення такими платниками умов застосування І групи платників єдиного податку), а також від сплати ЄСВ.

16:55:20 15.03.2021

INFOTAX ДОПОВНЕНО НОВИМИ СЕРВІСАМИ

ДПС продовжує створювати зручні сервіси у месенджерах Telegram та Viber. Так, для користувачів InfoTAX стали доступними нові сервіси автоматизованого моніторингу відповідності податкової накладної/розрахунку коригування оцінки ступеня ризиків.

16:54:49 15.03.2021

ВІДОМОСТІ З ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

У рамках кампанії декларування доходів громадян та е-декларування особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, фізична особа – платник податків може отримати Відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, скориставшись Електронним кабінетом (http://cabinet.tax.gov.ua).

16:50:02 15.03.2021