Податкова служба інформує

ПОДАТКОВА СЛУЖБА ОБЛАСТІ НЕ СТОЇТЬ ОСТОРОНЬ ПРОБЛЕМИ ПРИПИНЕННЯ ПИЯЦТВА ТА ТЮТЮНОКУРІННЯ СЕРЕД ПІДЛІТКІВ

Головне управління ДПС у Сумській області повідомляє, що протягом 2020 року від підрозділів Національної поліції в Сумській області до податкової Сумщини надійшло 18 матеріалів справ про адміністративні правопорушення складених за частиною другою статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими встановлено факти реалізації представниками суб’єктів господарювання алкогольних напоїв та/або тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

15:59:03 26.04.2021

"ГАРЯЧА ЛІНІЯ" НА ТЕМУ: ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ РРО/ПРРО

Одним із важливих пріоритетів у роботі податкових органів є розвиток взаємодії з громадськістю та налагодження суспільного діалогу. Вирішенню цього завдання активно сприяє проведення сеансів телефонного зв'язку «гаряча лінія» з платниками податків, що дозволяє їм оперативно отримувати інформацію на актуальні питання податкового законодавства.

11:11:54 16.04.2021

ЗАГАЛЬНА СУМА ПОДАТКУ НА ПОВЕРНЕННЯ З БЮДЖЕТУ СКЛАДАЄ ПОНАД ОДИН МЛН ГРИВЕНЬ

«Протягом трьох місяців 2021 року до податкових органів Сумської області подано 475 декларації про майновий стан та доходи від громадян, які заявили про повернення суми податку з доходів фізичних осіб у зв’язку з реалізацією ними права на податкову знижку в розмірі 1,3 млн гривень» - про це повідомила засобам масової інформації начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО.

11:09:28 16.04.2021

СПИСАННЯ ПЕНІ ТА ШТРАФНИХ САНКЦІЙ ТРИВАЄ

Головне управління ДПС у Сумські області акцентує, наразі продовжується практика списання пені та штрафних санкцій платникам податків (фізичним та юридичним особам окремих категорій) у разі погашення ними податкового боргу, що виник станом на 01 листопада 2020 року та за умови сплати поточних податкових зобов’язань.

11:08:55 16.04.2021

ОЛЕКСІЯ ЛЮБЧЕНКА ПРИЗНАЧЕНО ГОЛОВОЮ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Кабінетом Міністрів України прийнято рішення про призначення з 20 квітня 2021 року Олексія Любченка на посаду Голови Державної податкової служби України шляхом укладання контракту строком на 5 років.

10:57:49 16.04.2021

КЕРІВНИКИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД МАЮТЬ ЗМОГУ ЧЕРЕЗ ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ОТРИМУВАТИ ЗВІТНІСТЬ У РОЗРІЗІ ДЖЕРЕЛ ДОХОДІВ

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, що Державна податкова служба України з 1 січня 2021 року запровадила електронне інформування органів місцевого самоврядування.

08:31:35 14.04.2021

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ РЕАЛІЗАЦІЮ ПАЛЬНОГО

У зв’язку з оголошенням в Україні карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», ДПС просить суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність у сфері реалізації пального, тимчасово утриматись від відвідин центрів обслуговування платників податків щодо питання отримання ліцензій без нагальної потреби.

14:43:10 09.04.2021

ПОДАВАЙТЕ ЗВІТНІСТЬ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ

Конотопський сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Сумській області у зв’язку з встановленням на території Сумської області, в тому числі Конотопському районі, червоного рівня епідемічної небезпеки та впровадження нокдауну закликає утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби.

14:36:25 09.04.2021