ГОТУЄМОСЯ ДО ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЗАЗДАЛЕГІДЬ

Дата: 31.03.2023 08:38

29 березня 2023 року відбулася нарада керівників закладів освіти Путивльської міської ради, у ході якої директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара КИЗЕНКО наголосила на важливості своєчасної підготовки до завершення навчального року, а саме: своєчасне планове проведення засідань команд психолого-педагогічного супроводу з моніторингу виконання індивідуальних програм розвитку осіб, що перебувають на інклюзивному навчанні у закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти за участі фахівців Центру; визначення потреби у комплексній оцінці дітей з метою планування мережі інклюзивних класів, інклюзивних дошкільних груп у новому навчальному році, бо закладу освіти необхідно завчасно підготуватися до прийому дітей з особливими освітніми потребами, створивши  безпечне інклюзивне середовище, також інші питання щодо ведення та оформлення документації.