ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ВІДПОВІДАЛЬНИМ ЗА ІНКЛЮЗИВНЕ НАВЧАННЯ

Дата: 25.04.2023 13:38

24 квітня 2023 року директором Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамарою Кизенко проведено нараду із директорами, заступниками директорів закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради та відповідальними за навчання дітей з особливими освітніми потребами з актуальних питань інклюзивного навчання, обговорили графіки участі фахівців Центру у засіданнях команд психолого-педагогічного супроводу з метою моніторингу виконання індивідуальних програм розвитку дітей, що перебувають на інклюзивному навчанні.

Проаналізували потребу у комплексній оцінці розвитку дітей, підготовці документації, яку необхідно надати батькам дітей, які будуть звертатися до ІРЦ. Також зупинилися на шкільній документації з організації освіти осіб з особливими освітніми потребами. Завершилася нарада запитаннями, відповідями, пошуком альтернативних шляхів розв’язання проблем в умовах сьогодення.