КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАВЕРШЕНО
31березня 2023 року директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області Тамара КИЗЕНКО успішно завершила проходження курсів підвищення кваліфікації, які тривали з 13 лютого по 31 березня 2023 року, захистом статті та презентацією роботи Центру в умовах воєнного стану. Отримала свідоцтво серія ПК №02139771 24819-23. Обсяг прослуханих курсів склав 156 годин, 5,2 кредита ЕСТS. На курсах отримала знання концептуальних засад реформування галузі освіти України, рівного доступу до якісної освіти усіх здобувачів; знання основних підходів до організації корекційного процесу, створення інклюзивного середовища; уміння забезпечувати впровадження в практику діяльності ІРЦ методів, методик та технологій діагностичного обстеження та консультування, інші знання та уміння, які необхідні сучасному керівнику інклюзивно-ресурсного центру.
Отже, протягом січня-березня 2023 року всі шість педагогічних працівників Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області успішно пройшли дистанційні курси підвищення кваліфікації в Комунальному закладі «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Сумської обласної ради, захистили наукові статті, отримали свідоцтва.