Дата: від до Скинути

У ГРОМАДІ ЗА ДЕРЖАВНІ КОШТИ ПРИДБАНЕ ЖИТЛО ДЛЯ ЮНАКА З ЧИСЛА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

Наприкінці минулого року Путивльська громада отримала кошти з державного бюджету для компенсації придбаного житла особі з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку.

14:50 19.08.2022

ЕКОНОМІЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

У Путивльській міській громаді твердим паливом опалюється більшість шкіл сільської місцевості, адмінбудівлі, медпункти, спорткомплекс та лікарня.

11:15 19.08.2022

У ПУТИВЛІ НАВОДЯТЬ ЛАД

Щоб встигнути причепурити наше славетне місто до Дня Незалежності, на толоку вийшли не тільки комунальники, а й працівники майже всіх підрозділів міської ради.

13:48 17.08.2022

ПРИЄМНИЙ ВІЗИТ

Метою відвідин Путивльської громади відомої волонтерки, громадської діячки, співачки та телеведучої, народної депутатки Софії ФЕДИНИ була моральна та матеріальна підтримка наших захисників. І це успішно вдалося!

09:31 11.08.2022

ВДЯЧНІСТЬ ЗА ПІДТРИМКУ

Нещодавно Путивльська міська рада звернулася до жителів громади з проханням у наданні мішків. Багато хто не залишився осторонь. Величезна дяка за допомогу Ігорю ЛУЦЕНКУ, Ярославу СИЧЕВСЬКОМУ, Галині МЕНЬШОВІЙ, Андрію СМОЛІНУ та небайдужім жителям міста і старостинських округів.

11:42 04.08.2022