ВІДБУЛОСЯ СВЯТКУВАННЯ 30-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПАТРІОТИЧНИЙ КЛУБ «ФРОНТОВИЧКА»», ЯКИЙ ВЖЕ БАГАТО РОКІВ ПОСПІЛЬ ОЧОЛЮЄ ВАЛЕНТИНА АНЯКІНА

Дата: 07.06.2024 18:20

Привітати учасниць клубу з такою визначною подією завітали секретар Путивльської міської ради Олександр ЛИТВИНОВ, депутат Сумської обласної ради Євген ЮЖАКОВ, директор історико-культурного заповідника у м. Путивлі Сергій ТУПИК, директор ТОВ «Редакція газети «Путивльські відомості» Тетяна КАУШАН.

Теплими та чуйними словами згадали Єлизавету Борисівну РИПУН, яка була ініціатором створення клубу «Фронтовичка», а згодом стала його очолювати. З плином часу на її зміну прийшла Валентина Антонівна Анякіна.

Гуртуючись спільними інтересами та спілкуванням з молодим поколінням, учасниці клубу протягом тридцяти років передають нам пам’ять про жорстокі та суворі події Другої світової війни, її наслідки й непросту жіночу долю.

Ніхто б не міг тоді подумати, що війна знову прийде на українську землю. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять полеглих захисників, що загинули від рук російських окупантів, захищаючи рідну країну.

Учасниці патріотичного клубу «Фронтовичка» для більшості путивлян стали берегинями пам’яті рідного краю, що обов’язково житиме в прийдешніх поколіннях.