НА СЕСІЇ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РОЗГЛЯНУТІ ЖИТТЄВО ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ ГРОМАДИ

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК провів пленарне засідання 33 сесії міської ради, на якому були прийняті рішення з бюджетних питань щодо змін до місцевого бюджету на 2022 рік, затверджені розпорядження, погоджено виділення коштів з міського бюджету на виплату матеріальної допомоги жителям громади.

13:54 04.10.2022

З НАГОДИ ДНЯ ВЕТЕРАНА ТА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ

В урочистостях узяли участь Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, начальник КУ "Центр надання соціальних послуг" Тетяна СУХОВЄЄВА та поважні гості свята: ветерани праці, для яких линули теплі слова привітань.

13:01 03.10.2022

ШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО

Відділ ЖКГ Путивльської міської ради сьогодні розпочав роботи з очищення колодязів у місті. Наразі першим почато роботи за адресою вул.Миколи Маклакова 45, за міськрадою.

13:53 29.09.2022

ВІТАЄМО ВІДМІННИЦЮ НАВЧАННЯ

Ганні ПАНЧЕНКО, учениці 10 класу Путивльського ліцею № 1, за успіхи в навчанні, перемогах у олімпіадах і конкурсах призначена стипендія голови Сумської ОДА.

16:21 28.09.2022

ШАНОВНА ГРОМАДО

Виникла потреба у великій кількості мішків (3000 шт.) для побудови укриттів інфраструктурних об'єктів. Тому ми звертаємося до всіх небайдужих надати допомогу в їхньому зборі.

13:28 26.09.2022

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ

Ми бачимо ваші дописи стосовно колодязів з питною водою. Тому вважаємо необхідним проінформувати про те, що відділом ЖКГ та Держпродспоживслужбою постійно проводяться роботи з контролю за станом колодязів та якістю в них питної води.

13:54 22.09.2022