СЮРПРИЗ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ

До Дня захисників і захисниць України освітні заклади Путивльської громади підготували приємні подарунки на передову для наших військових.

10:02 14.10.2022

БРИГАДА З БЛАГОУСТРОЮ ВІДДІЛУ ЖКГ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОСТІЙНО ПРОВОДИТЬ РОБОТУ З ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ СТИХІЙНИХ СМІТТЄЗВАЛИЩ

Сьогодні прибирали вул.Свободи, це одне із місць, де сміттєзвалища ростуть як гриби після дощу. Жителі вулиці з постійною наполегливістю, несуть на дорогу всі залишки рослин, кущі, сміття з городів та дворів, яке згідно з правилами благоустрою повинні вивозити самостійно або за окрему плату. А так міськрада, прибираючи сміття з прибудинкових територій, і одночасно вивозить і сміття з городів, чим значно збільшує витрати на благоустрій міста. Тому наполегливо просимо сміття з неприбудинкових територій утилізувати самостійно.

15:02 13.10.2022

ДЯКУЄМО ЗА ЄДНІСТЬ

Учора був важкий день, але, незважаючи на все, саме вчора Путивльській громаді потрібно було вивантажити та перевезти гуманітарну допомогу з двох вагонів із Бурині.

09:09 11.10.2022

ВІДДІЛОМ ЖКГ ПУТИВЛЬСКОЇ МІСЬКРАДИ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ З РЕМОНТУ, ОЧИЩЕННЯ ТА ОБЛАШТУВАННЯ КОЛОДЯЗІВ МІСТА

Сьогодні було проведено ремонт та встановлення нового облаштування на колодязі по вул.Богдана Хмельницького. Велике спасибі виконавцю цих робіт Путивльському «Райсількомунгоспу» й особисто керівнику Валькову Г. І.

15:54 07.10.2022

КОЖНА ДИТИНА МАЄ ПРАВО НА ЗАХИСТ І ПІКЛУВАННЯ

Це твердження завжди лежить в основі роботи комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради, яка на своєму черговому засіданні 07 жовтня розглянула ряд важливих питань.

14:31 07.10.2022

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ

Усі ми знаємо, і багато хто страждає від знищення мосту через р.Сейм. Ця біда призвела до багатьох проблем. Одна з них це зміни напрямку транспорту через жилі квартали нашого міста.

11:44 06.10.2022

У ПУТИВЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ ВИРІШЕНО ПИТАННЯ ДОЦІЛЬНОСТІ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Задля належного забезпечення роботи служб критичної інфраструктури й безпеки населення громади, вирішено увімкнути вуличне освітлення в м.Путивль, яке працюватиме щодня в проміжок часу з 18.30-23.00 (до початку комендантської години).

11:15 05.10.2022