ДОБРО ВІД ЛЮДИНИ ДО ЛЮДИНИ

Дата: 11.06.2024 17:04

Уже четвертий раз поспіль Путивльська громада отримала продуктові набори від Global Empowerment Mission Ukraine у партнерстві з фондом Говарда Дж. Баффетта.

Гуманітарна допомога розподілена між внутрішньо переміщеними особами, сім’ями з дітьми, особами з інвалідністю, ліквідаторами аварії на ЧАЕС та людьми поважного віку. Щиро дякуємо нашим постійним партнерам за допомогу, щедрість і доброту.

Дякуємо за підставлене плече в цей скрутний час координатору Сумського напрямку Олегу МАЛИНОВСЬКОМУ за організацію та доставку продуктових наборів до міста Путивль та сіл громади.

Ваша підтримка неоціненно важлива для наших людей.