З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА

Дата: 05.12.2022 15:35

За останній рік ми особливо відчули, наскільки важливою є роль волонтерів для України. Війна з росією змусила нас, як ніколи раніше, переосмислити свої пріоритети й визначити, що для нас найважливіше – життя в мирі на своїй рідній землі.

Цим викликам гідно протистоять українські волонтери, які, розуміючи міру відповідальності, не залишаються осторонь, а кидаються кожного разу з повною самовіддачею допомагати країні.

Сьогодні, у Міжнародний день волонтерів, Путивльська міська рада хоче подякувати кожному волонтеру та волонтерській організації Путивльщини за активність, людяність і безкорисливу працю заради швидшої перемоги та хочемо виразити вдячність за співпрацю благодійній організації «БЛАГОСТИНЯ».

Нехай добро завжди повертається до вас

Хай Бог береже вас та вашу родину.