СКОВОРОДИ ЗОРЯ У ВІЧНІСТЬ ПРОМОВЛЯ
3грудня виповнюється 300 років з дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога. Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 04. 11. 2020 року № 973–ІХ — 2022 рік проголошено роком Григорія Сковороди.
Сьогодні публічніа бібліотека, з нагоди вшанування пам`яті великого філософа запросила відвідувачів на літературні ескізи «Мудрець, замріяний філософ». Учитель-волонтер україномовного клубу бібліотеки Олександра Богданова, розповіла присутнім цікаві факти із життя Г. Сковороди. Відомий місцевий поет, заслужений журналіст України, член Національної спілки письменників України Анатолій Луговський зацікавив відвідувачів власними віршами про Григорія Сковороду. Серед присутніх на заході приємно було бачити наших захисників, воїнів ЗСУ. Родзинкою заходу були читці із клубу «Читайлик» дитячої бібліотеки — Зудінова Злата учениця 4-Б класу ліцею №2 , яка декламувала вірш «OE LIBERTATE”, Савостіна Аїда учениця 5- В класу ліцею № 2 зачитала байку «Колеса Годинні» із збірки «Байки Харківські» та Чертушкіна Юлія, учениця 5-В класу ліцею №2 прочитала байку «Ворона та чиж»». Дуже дякуємо за відмінне декламування та вимову. Молодці! Це наші майбутні шанувальники творчості Г. Сковороди. В ході заходу присутні ознайомилися з цікавим і не простим життям геніального філософа. Захід підсумував бібліографічний огляд літератури ювілейної книжкової виставки «Із плину літ» і на згадку зробили колективне фото.