НЕЗЛАМНІ. ЄДИНІ

Дата: 07.12.2022 10:22

Щорічно 6 грудня в день ухвалення в 1991 році Закону України «Про Збройні сили України» відзначається День Збройних сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у кривавих війнах та конфліктах від Київської Русі і до нашого часу.

З нагоди свята в бібліотеці оформлена патріотична книжково-ілюстративна виставка «Віримо в ЗСУ», присвячена мужнім захисникам і захисницям нашої Батьківщини. На виставці розміщені матеріали з періодичних видань, книги з історії української зброї, війн, збройних конфліктів, військової символіки, краєзнавчі ілюстровані альбоми про героїв Сумщини нашого часу, які віддали життя за мирне майбутнє. Відвідувачі ознайомилися з історією утворення української армії та її героїчними сторінками. Згадали славних козаків, січових стрільців, сучасних воїнів, кіборгів та їх подвиги.

Щиро вітаємо вас із святом. Ви одні з найкращих і найсильніших представників нашоі нації. Ми віримо вам, завжди підтримуємо і бажаємо здоров‘я і сил. Нехай Янголи-охоронці завжди будуть з вами поруч.