Податкова служба інформує

Стягнення податкового боргу фізичної особи

Головне управління ДПС у Сумській області звертає увагу, що одне з ключових завдань  ДПС - це прозоре і ефективне адміністрування податків та робота з податковим боргом. Світова практика та досвід успішних країн у питанні адміністрування податкового боргу говорить про те, що ефективною є не «колекторська» діяльність з боку податкових органів, а робота «на випередження».  Отже, головна наша мета - не просто стягнути наявний податковий борг, а упередити його появу шляхом стимулювання платників податків до самостійної сплати податкових зобов’язань.

10:24:56 25.01.2021

Єдиний рахунок працює

Понад тисячу платників податків вже виявили бажання сплачувати податки через єдиний рахунок. Так, станом на 20.01.2021 до Реєстру платників, які використовують єдиний рахунок, включено 1007 платників податків. Через єдиний рахунок вже сплачено 2,9 млн гривень. Такий спосіб сплати податків є комфортним, оскільки скорочує платникам фінансові витрати і час на формування розрахункових документів.

10:23:30 25.01.2021

Деклараційна кампанія – 2021

З початку 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року.

10:17:47 25.01.2021