МОЖЛИВІСТЬ САМОСТІЙНОГО УТОЧНЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ У ДОБРОВІЛЬНІЙ ДЕКЛАРАЦІЇ

Дата: 25.10.2021 11:37

У період проведення кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування (з 01.09.2021 до 01.09.2022) декларант має право самостійно уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій (спеціальній) добровільній декларації (далі – декларація), шляхом подання декларації з типом «Звітна нова», - повідомляють у Головному управлінні ДПС у Сумській області.

Норма передбачена підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ Податкового кодексу України.

При цьому попередньо подана декларація, інформація з якої уточнюється, буде вважатися анульованою.

Увага! У разі збільшення бази для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір) у новій декларації здійснюється доплата різниці між визначеною у новій декларації сумою збору і сумою збору, сплаченою відповідно до попередньо поданої декларації.