У ПРІОРИТЕТІ ПРОФЕСІЙНЕ ЗРОСТАННЯ ПЕДАГОГА

Дата: 29.11.2022 10:49

Навіть враховуючи ситуацію, що склалася внаслідок повномасштабного вторгнення рф на територію України, освіта живе та розвивається, навчальний рік триває, а питання підвищення кваліфікації та атестації педагогів не втрачає актуальності. Виконання вимог щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах воєнного стану ускладнюється з суб’єктивних причин. Тому КЗ «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» розробив інтернет-платформу щодо вибору видів, форм і напрямків курсової перепідготовки та онлайн-реєстрації відповідно до запитів педагогів області.

Щоб допомогти розібратися у роботі даного ресурсу 29 листопада 2022 року було проведено консультування «Дозамовлення на курси підвищення кваліфікації: покрокова інструкція» (модератор консультант Наталія Шубіна), та його відеозапис надіслано закладам освіти громади.

Тримаємо освітній фронт!

Разом до Перемоги!