ПРИЄМНО ВІДЗНАЧАТИ УСПІХИ МОЛОДІ

Дата: 31.10.2023 16:37

Сьогодні учениці та випускниці навчальних закладів Путивльщини отримали сертифікати на грошові винагороди, так як у 2023 році стали переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

«Мотивуючи фіналістів інтелектуального конкурсу, ми сприяємо їх розвитку», - підкреслив Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, вітаючи переможців.

Педагогічні працівники за підготовку переможців у зазначеному конкурсі теж відзначені грошовими винагородами.

«Вітаю всіх зі здобутками, зичу учням і педагогам подальших перемог. Науково-дослідна праця непроста, тому намагаємося фінансово підтримувати досягнення кожної дитини та кожного педагога. Дякую депутатам  за підтримку та розвиток потенціалу молоді, адже молодь здобуває перемоги й для того, щоб віднайти своє призначення в житті», - зазначив Костянтин Миколайович.

Маючи освічену здорову націю, ми будемо непереможні в усьому.