СИЛА ДЕРЖАВИ – У ЄДНОСТІ ТА ВЗАЄМНІЙ ДОПОМОЗІ

Дата: 08.10.2023 18:56

Дбати про Україну – це дбати й одне про одного, і про тих, хто поруч, про тих, кому складно. І надзвичайно важливо, що наші міста й села, наші громади, наші люди відчувають це та зберігають єдність. Пліч-о-пліч ми пройдемо час війни та захистимо Україну й наших людей.

Цього тижня свій день відзначають міста з географічно різних частин України, але однієї вільної України, яка ніколи не втратить свого козацького характеру та європейського духу. Не втратить, бо ми разом, у єдності, допомагаючи одне одному, боремося за свою незалежну державу.

Запоріжжя й Чернівці, Умань і Путивль… Лутугине, яке ми обовʼязково звільнимо від ккупанта. Буде той час, коли ми зможемо просто привітати вас із вашим днем, повернувши Україні безпеку та гарантувавши спокій. Разом захищаємо Україну! Разом захистимо!

Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ