ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ: ДО ВІДДІЛУ ЖКГ НАДХОДИТЬ ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ ЗВЕРНЕНЬ У ЗВ`ЯЗКУ З НЕОБХІДНІСТЮ РЕМОНТУ ДОРІГ

Дата: 19.03.2024 10:13

Повідомляємо, що дороги державного значення, а саме Т-19-21 Путивль-Шалигіне- Заруцьке, Т-19-22 Путивль-Спадщанський ліс, Т-19-11 Путивль-Яцине-Мутин, Р-44 Суми- Путивль-Глухів знаходяться на балансі Державної служби відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області. Усі інші дороги між населеними пунктами громади та під'їзди до сільських населених пунктів на балансі ДП "Дороги Сумщини" Сумської ОДА. Міська рада не має права проводити будь-які роботи на дорогах, які їй не належать.

Міська рада, відділ ЖКГ неодноразово звертались до балансоутримувачів доріг щодо проведення капітального та поточного ремонту. На жаль, отримуємо відповіді однакового змісту, а саме : "Враховуючи обсяги бюджетного фінансування на розвиток та утримання автомобільних доріг державного значення, роботи з капітального та поточного ремонту територіальнх доріг державного значення в області не виконуються. У обмежених обсягах виконуються тільки роботи з експлуатаційного утримання для забезпечення мінімального рівня безпеки дорожнього руху та в межах наявного фінансування"