ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ

Дата: 13.03.2024 15:43

У виконавчому комітеті міської ради систематично проводять засідання комісії з питань захисту прав дитини, серед основних завдань якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

11 березня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, третє цьогоріч, на якому було розглянуто наступні питання:

• неналежне виконання  батьківських обов`язків;
  • надання дозволу на здійснення правочину щодо житла дитини;
  • влаштування дитини, яка залишилася без батьківського піклування, до будинку дитини;
  • надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів (опрацьовано 108 заяв).

Діяльність комісії з питань захисту прав дитини спрямована на координацію зусиль установ і організацій у сфері реалізації державної політики щодо соціально-правового захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, раннього соціального сирітства.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.