ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ

День Збройних Сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в час збройної зовнішньої агресії. Це свято тих, хто причетний до високого й почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати нашу державу, її суверенітет і незалежність.

11:00 06.12.2022

ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ

Завтра, 03 грудня, о 13-00 відбудеться церемонія прощання з Героєм. Поховання загиблого Іщенка Миколи Івановича відбудеться в с.Зарічне.

15:53 02.12.2022

ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Хоча День працівників прокуратури України офіційно відзначати почато у 2000 році, історія розвитку прокуратури сучасної української держави йде з 1991 року. Саме 1 грудня цього року ухвалено Закон  «Про прокуратуру». Символічно, що прийняття співпало з  загальнонаціональним референдумом щодо проголошення незалежності України.

15:01 01.12.2022

ПУТИВЛЬЩИНА ЗНОВУ СУМУЄ

Трагічна звістка сколихнула громаду: у боротьбі за свободу та незалежність України загинув Іщенко Микола Іванович.

08:00 30.11.2022

ВІДДІЛ ЖКГ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Протягом 14-25 листопада 2022 року виконані роботи: проведено ремонт покрівлі адмінприміщення по вул.Першотравнева, 84. Продовжено ліквідацію аварійних, фаутних і сухостійних дерев у с.Руднєве, с.Кардаші, м.Путивль.

15:00 25.11.2022

З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Сьогодні ми відзначаємо важливу дату, пов’язану з новою історією України - День Гідності та Свободи, заснований на честь двох революцій, Помаранчевої і Революції Гідності.

15:25 21.11.2022