МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ

День Святого Миколая завжди з нетерпінням чекають діти, щоб знайти сюрпризики під подушками.

13:00 20.12.2022

ТРИВАЄ ВИДАЧА ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Наразі через дуже низьку кількість осіб, що бажають отримати допомогу, гуманітарний штаб Путивльської міської ради працюватиме на видачу  в середу та п'ятницю з 9-00 до 12-00.

11:15 20.12.2022

ШАНА ЛІКВІДАТОРАМ

Шана путивлянам-ліквідаторам та всім тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цього дня 2000 року було закінчено роботи з будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком атомної станції, а 15 грудня АЕС була повністю зупинена.

11:57 14.12.2022

РЕЙД «СІМ’Я»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 585  «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих  обставинах» та з метою профілактики дитячої бездоглядності службою у справах дітей, представниками відділення поліції № 2 Конотопського РВП ГУНП в Сумській області було проведено рейд «Сім’я» на території Путивльської громади.

11:22 13.12.2022

ВІДДІЛ ЖКГ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Протягом 28.11-09.12.2022 в комунальній сфері громади виконані роботи: продовжено ліквідацію аварійних, фаутних і сухостійних дерев у с.Суворове, с.Голубкове, с.Яцине, с.Кардаші. Заготовлено та доставлено до котелень 68 м3 дров. Бригадою відділу ЖКГ проведено розчищення узбіччя автодороги від порослі Волокитине – Кочерги.

15:49 09.12.2022

ДЯКА ЗА ГЕРОЇЗМ І МУЖНІСТЬ

Сьогодні Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК привітав особовий склад 33 окремого стрілецького батальйону та  3-го відділення Конотопського ТЦК та СП зі святом – Днем Збройних Сил України.

14:00 06.12.2022