ДИТИНУ ВЛАШТОВАНО ДО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Наприкінці року Службою у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради виявлено дитину, що потребувала захисту, оскільки подальше перебування вдома загрожувало її здоров'ю та життю.

15:30 03.01.2023

ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ

Служба у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради отримала ноутбук.

13:28 03.01.2023

У 2022 РОЦІ УРЯД БЕЗКОШТОВНО ЗАБЕЗПЕЧИВ ЖИТЕЛЯМ ПРИФРОНТОВИХ РЕГІОНІВ МАЙЖЕ 200 ТИСЯЧ КУБОМЕТРІВ ПАЛИВНОЇ ДЕРЕВИНИ

Станом на 2 січня до територіальних громад прифронтових областей доправлено понад 199 тисяч метрів кубічних дров, з яких 151 тисяча вже розподілена серед домогосподарств. Загалом більш ніж 53 тисячі сімей отримали безоплатні дрова для обігріву своїх осель у зимовий період.

08:36 03.01.2023

ШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО

Ось і пролетів тяжкий воєнний 2022 рік. У цей час наш відділ, як і вся держава, згуртувалися та змужніли. Згадуючи перебіг подій року, ми не були осторонь зальнонаціональної боротьби з рашистською навалою.

15:51 30.12.2022

КОСТЯНТИН ГАВРИЛЬЧУК ПРО ПОЧАТОК ВІЙНИ, СТВОРЕННЯ ОБОРОНИ ТА ЗАПАСІВ, ПІДТРИМКУ ЗСУ Й ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Починаючи 2022 рік, планували зовсім інше. Спільно з депутатами прийняли рішення щодо проєктів розвитку громади: виділення коштів на ремонт доріг і спорткомплексу, на новий харчоблок для Путивльського ліцею № 1, на новий автобус для підвезення учнів до закладів освіти. На жаль, за одну мить усе змінилося.

08:06 30.12.2022

ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СФОРМОВАНИЙ З 26 ДЕПУТАТІВ

19 грудня 2019 року Верховна Рада України ухвалила Виборчий кодекс України, за яким вибори депутатів  міських рад (територіальних громад з кількістю виборців 10 тисяч і більше) проводяться за системою пропорційного представництва за відкритими виборчими списками місцевих організацій політичних партій.

15:05 29.12.2022

НОВОРІЧНА КАЗКА ДЛЯ ДІТЕЙ

За участю заступника Путивльського міського голови Володимира ВОРОНОВА, начальника відділу освіти виконавчого комітету Людмили СКОРОБОГАТОЇ відбулися новорічні святкування в Путивльському центрі позашкільної роботи для обдарованих дітей.

15:22 28.12.2022