"НЕ ЗАЛИШИМОСЯ ОСТОРОНЬ"

Наголосив Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК під час заходів з вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

14:32 15.02.2021

ПАРЛАМЕНТСЬКИЙ КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ТА ЗЕМЕЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ПОГОДИВ ЗАКОНОПРОЄКТ 2194 ДО ДРУГОГО ЧИТАННЯ

3 лютого відбулося засідання парламентського Комітету з питань аграрної та земельної політики. За результатами розгляду питань порядку денного Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України проєкт Закону «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» № 2194 від 01.10.2019 прийняти в другому читанні та в цілому як закон.

11:36 12.02.2021

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, НКРЕКП, «НАФТОГАЗ» ТА МЕРИ МІСТ ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ЩОДО ВРЕГУЛЮВАННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ У ПОСТАЧАННІ ТЕПЛА ТА ГАРЯЧОЇ ВОДИ УКРАЇНЦЯМ

З ініціативи Президента України Володимира Зеленського у вівторок підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України, що забезпечить стале проходження цього опалювального сезону та підготовку до наступного.

11:57 11.02.2021

ПУТИВЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОВЕЛА ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

До розгляду обранців було запропоновано більше шістдесяти питань порядку денного. Робота депутатського корпусу відбувалася злагоджено, адже питання попередньо опрацьовані на засіданнях постійних комісій.

15:09 29.01.2021

МІНЕКОНОМІКИ ПРОВОДИТЬ ОПИТУВАННЯ БІЗНЕСУ ЩОДО ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить опитування «Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди» серед власників, керівників, менеджерів бізнесу та організацій.

08:32 27.01.2021

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Йому передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. Процес об’єднання України завершився 22 січня 1919 року.

14:21 22.01.2021

«КОНСОЛІДАЦІЯ ЗУСИЛЬ ЗАДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ»

Наголосив Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК під час позачергового засідання 3 сесії. «Ми працюємо на користь громадян, тому повинні об’єднати зусилля задля цього», - акцентував Костянтин Миколайович. Звернувся до депутатів надавати пропоцизії щодо розвитку незалежно від політичних вподобань, так як готовий до діалогу.

11:04 15.01.2021