ЗВІТ ЗА 10 ДНІВ ЛИСТОПАДА

Відділ ЖКГ Путивльської міської ради інформує жителів громади, що протягом 01-11 листопада 2022 року виконані такі роботи:

09:51 11.11.2022

АКТИВНА ПО ЖИТТЮ

Приємно відзначити діяльність колишнього керівника галузі культури Валентини АНЯКІНОЇ.

14:30 10.11.2022

КУЛЬТУРНИЙ ФРОНТ У НАДІЙНИХ РУКАХ

У день професійного свята Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК зустрівся з працівниками галузі культури Путивльщини.

16:39 09.11.2022

ПУТИВЛЬЩИНА В ЖАЛОБІ

Важко сприймати смерть наших захисників. Сьогодні ми попрощалися з відважним захисником держави Дмитром Шпаком. Він служив вірою і правдою за незалежність, за спокій сердець та за майбутнє кожного з нас.

16:35 08.11.2022

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЮ

Путивльщина навколішки зустріла тіло загиблого Героя - Дмитра ШПАКА, зі свічами та прапорами вистроївши довжелезний «живий» коридор, щоб віддати шану українському захисникові.

21:50 07.11.2022

ТУРБОТА ПРО ДІТЕЙ

Завдячуючи депутату Сумської обласної ради Володимиру ГОРОХУ, школярі Путивльщини відвідали Сумський театр юного глядача.

09:49 07.11.2022

ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ

Напередодні Дня працівників соціальної сфери Путивльський міський голова Костнятин ГАВРИЛЬЧУК зустрівся з представниками галузі.

14:15 04.11.2022