ПОДАРУНКИ ДО СВЯТ

За ініціативи Третього відділу Конотопського РТЦК та СП й Путивльської міської ради, сім'ї військовослужбовців отримали подарунки - продовольчі набори дорослим та солодощі діткам.

09:52 27.12.2022

ЛІДЕРИ ДИТЯЧОГО САМОВРЯДУВАННЯ ГІДНО ПРЕДСТАВИЛИ ПУТИВЛЬЩИНУ

26 грудня вихованці комунального закладу - центру позашкільної роботи Путивльської міської ради взяли участь у новорічному балі для лідерів учнівського самоврядування та творчо обдарованої молоді, який відбувся в Палаці культури "Хімік" м.Суми.

09:35 27.12.2022

НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ СВЯТА ТРИВАЮТЬ

Учні закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради взяли участь в обласних новорічно-різдвяних заходах, які проходять у Сумському національному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна.

10:59 26.12.2022

ЖАХЛИВИЙ ВИПАДОК

Наприкінці тижня співробітники поліції виявили молоду жінку з ознаками алкогольного сп'яніння.

11:11 24.12.2022

ПОТУЖНА ПІДТРИМКА

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК привітав сьогодні енергетиків з професійним святом.

10:02 22.12.2022

ЗАВОЗИМО БЕЗКОШТОВНІ ДРОВА

Через те, що нашу громаду спочатку неправомірно виключили з фінансування за державною програмою, а потім, після звернень голови громади та депутатів до вищих органів влади, усе ж таки поновили в переліку, кошти на закупівлю дров надійшли до громади лише 12 грудня.

15:31 21.12.2022