"ЯРОСЛАВНА" ЗАВЖДИ ДОПОМАГАЄ

Орендна плата за землю є вагомою складовою наповнення бюджету громади. Прикро, що чимало переданих нам від держави земель орендуються під низький відсоток. Тож на минулій сесії депутати звернулися до сільгоспвиробників розглянути можливість збільшення орендної плати.

15:18 25.03.2021

МИ В «ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ»: ЩО ЗАБОРОНЕНО І ЩО ДОЗВОЛЕНО МІСЬКОЮ КОМІСІЄЮ ТЕБ ТА НС

За участі Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де розглянули введення на території Путивльської громади обмежень, передбачених «червоним» рівнем епідемічної небезпеки, пов’язаної з пандемією коронавірусної хвороби.

16:20 24.03.2021

СВОЄЧАСНЕ НАДАННЯ ЯКІСНИХ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ

На території колишнього Путивльського району працюють дві територіальні громади: Путивльська міська та Новослобідська сільська. Функціонують  заклади, які обслуговують населення обох громад. Путивльська міська рада зверталася раніше і зараз звертається до керівництва Новослобідської сільської ради щодо спільного фінансування таких закладів, адже всі мешканці повинні отримувати своєчасні та якісні послуги.

16:25 24.02.2021

ЩОДО ПРОХОДЖЕННЯ СЛУЖБИ В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ОСОБОЮ, ЯКА ДОСЯГЛА 65-РІЧНОГО ВІКУ

Законом України від 16 грудня 2020 року №1086-IX «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі» внесено зміни до статті 118 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

16:02 24.02.2021

ПОПЕРЕДНІЙ РОЗГЛЯД ПИТАНЬ

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Путивльської міської ради. До розгляду було запропоновано 24 питання, 1 додано в ході засідання. Багато питань винесені бюджетного характеру.

14:34 19.02.2021

"НЕ ЗАЛИШИМОСЯ ОСТОРОНЬ"

Наголосив Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК під час заходів з вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

14:32 15.02.2021