Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

ЧИТАЄМО УЛЮБЛЕНІ КНИГИ ВГОЛОС

Напередодні цікавого й доволі молодого свята - Всесвітнього дня читання вголос, який відзначається в першу середу лютого,  в читальній залі зібралося товариство прихильників читання вголос.

14:47:42 01.02.2022

ГАСТРОНОМІЧНА КУЛЬТУРА УКРАЇНИ

Гастрономічна культура України — самобутнє явище зі своєю історією. Вона поєднує традиції, смаки та регіональні особливості.

15:47:19 31.01.2022

КОМПОЗИТОР-РОМАНТИК

31 січня виповнюється 225 років від дня народження австрійського композитора, одного з перших композиторів-романтиків Франца ШУБЕРТА (1797-1828). За своє коротке життя композитор створив понад 1000 творів: симфонії, увертюри для симфонічного оркестру, фортепіанні та скрипкові твори. вокальні цикли, пісні. До цієї ювілейної дати в публічній бібліотеці   розгорнута тематична поличка з виданнями про життя і діяльність  композитора.

14:31:21 31.01.2022

ГОЛОКОСТ

27 січня у всьому світі відзначається День пам’яті жертв Голокосту. Саме в цей день у 1945 році було звільнено в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі. До цієї  дати в бібліотеці проходила  хвилина-пам`яті «Голокост – скорботна пам`ять народу».

13:55:32 28.01.2022

СЕМІНАР КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ

У діловій і конструктивній атмосфері 28 січня 2022 року на базі КЗ «Путивльський будинок культури» проведено семінар клубних працівників.

13:54:41 28.01.2022

ЗНАКОВІ КНИГИ

«Знакові книги нашої Незалежності» - за такою назвою на абонементі організована книжкова виставка-реклама  з  найкращими книгами часів Незалежної України.  Вони увійшли до списку «30 знакових книжок нашої Незалежності» і мали найбільший рейтинг при голосуванні під час проведення Всеукраїнської інформаційно-просвітницької  акції до 30-річчя Незалежності України. Ці видання українських письменників про людей, події, переломні моменти, які гучно заявили про Україну світові і  займають чільні позиції серед читацьких уподобань та витримали перевірку часом за роки Незалежності.

11:20:31 28.01.2022