ПУТИВЛЬЩИНА В ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 16.08.2022 15:21

У межах   благодійної  акції «Путивльщина в підтримку ЗСУ» в бібліотеці організована виставка-продаж робіт  декоративно-ужиткового мистецтва  та квітів. Благодійний проєкт реалізовується  в співпраці  працівників бібліотеки  з  користувачами, учасниками виставок народно-ужиткового мистецтва та іншими  жителями  краю.

Разом  ми поповнюємо  виставку   новими роботами та квітами  для продажу. Пропонуємо  різного виду кактуси, золотий вус, хоя, каланхое, молочай, китайська троянда (гібіскус), троянди та ін. Кожний зможе вибрати на свій смак. Тож запрошуємо відвідати благодійну виставку-продаж і власним прикладом допомогти  нашим воїнам  наблизити Перемогу.

Кошти, отримані від реалізації  в рамках заходу «Путивльщина в підтримку ЗСУ» будуть  спрямовані на  необхідні  придбання  для путивльських воїнів.

Бібліотека чекає на вас.