ЗЕМНА ЛЮБОВ

Дата: 15.08.2022 16:56

Сьогодні легенді українського  театру і кіно Валерії  Заклунній виповнилося б 80 років від дня народження.

За кулісами творчості Народної артистки більше  тридцяти ролей в кіно,  зокрема,  "Дума про Ковпака", "Любов земна", "Місце зустрічі змінити не можна". Зіграла  яскраві театральні  ролі у 44 виставах. П`ять десятиліть працювала в театрі ім. Лесі Українки. Валерія Заклунна була знаною в мистецькому житті нашої країни.  Мала звання Героя України, була членкинею Спілки театральних діячів України й Спілки кінематографістів України, віцепрезидентом Професійної гільдії кіноакторів України.  Із  фондів  нашої бібліотеки пропонуємо видання, які розкривають біографію і творчість Валерії Заклунної.