Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

Є У КОЖНОГО ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Сьогодні, 21 грудня, свій  День  народження святкує цікава та корисна розвага — кросворд. Творцем першого кросворду був журналіст Артур Уїнн, який емігрував до Нью-Йорка з Ліверпуля. Він уклав літери в клітини, розмістивши їх у смужки і назвав нову головоломку "cross-word puzzle". Автор відіслав свій кросворд з 32 слів в газету "Нью-Йорк уорлд", де його надрукували 21 грудня 1913 року. З того часу дату 21 грудня вважають Днем народження кросворду.

10:45:01 21.12.2021

#НАЦІОНАЛЬНИЙТИЖДЕНЬЧИТАННЯ #ЗНАЙДИСВОЮКНИЖКУ #ЧИТАЄМОНОВИНКИУІК

Національний тиждень читання триває, впродовж якого проходить естафета читання  «Прочитав сам — передай іншому». Користувачі бібліотеки , прочитавши книги  діляться прочитаним з рідними, друзями  та пропонують іншим читачам бібліотеки. Найбільш популярні серед користувачів  виявилися твори    письменників  В. Лиса, В. Шкляра, А. Кокотюхи, Л. Дашвара, А. Куркова, О. Забужко, М. Дочинця , Марини та Сергія  Дяченків, Ю. Винничука,  С. Кінга, Р. Бредбері, Т. Пратчетта  та  ін.

13:14:53 17.12.2021