Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

ІНТЕРНЕТ – НЕБЕЗПЕКА СЬОГОДЕННЯ

8 лютого   у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Ця міжнародна ініціатива виникла у 2004 році і відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого.

16:48:26 08.02.2022

КАЛЕНДАР ЗНАМЕННИХ ДАТ

Сьогодні, 120 років тому народився Антін Рудницький —  український композитор, піаніст і диригент, голова Світового Об'єднання Українських Професійних Музик, який започаткував модерний напрям серед західноукраїнських музикантів.

15:53:06 07.02.2022

КНИГИ ПРО ТРАГІЧНІ СТОРІНКИ УКРАЇНСЬКОЇ ІСТОРІЇ

Нещодавно  бібліотечний  фонд нашої публічної бібліотеки поповнився цілим рядом видань  від  Українського інституту національної пам`яті, Національного музею та Міжнародної асоціації дослідників Голодомору-геноциду, які ми отримали через приватного підприємця Олену Герасименко.

15:23:24 04.02.2022

ЗДОРОВ`Я ПОНАД УСЕ

Щорічно 4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби проти раку, який був проголошений у 2005 році Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними захворюваннями.

14:43:43 04.02.2022

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради оголошує конкурс на посади директорів  комунальних закладів «Путивльський будинок культури» Путивльської міської ради Сумської області та «Путивльська публічна бібліотека» Путивльської міської ради Сумської області.

16:43:35 01.02.2022