Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

ПІДТРИМКА СІМЕЙ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Отримали чергову партію гуманітарної допомоги від наших добрих друзів для жителів окремих категорій: для сімей військовослужбовців та одиноких людей похилого віку Путивльської громади.

08:19:00 13.02.2023

10 ЛЮТОГО ВИПОВНЮЄТЬСЯ 250 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВАСИЛЯ НАЗАРОВИЧА КАРАЗІНА, УКРАЇНСЬКОГО ВЧЕНОГО, ВИНАХІДНИКА, ОСВІТНЬОГО І ГРОМАДСЬКОГО ДІЯЧА, ПУБЛІЦИСТА

Каразін завжди тягнувся до наук, а також до великих звершень, оскільки його діяльна натура вимагала масштабних проєктів.Головною заслугою Василя Назаровича, безумовно, є відкриття Харківського університету – першого в Україні. Він, крім університету, відкрив Філотехнічне товариство, що так багато зробило для розвитку науки, техніки і промисловості в Україні. Вчений  особисто написав близько 60 наукових робіт, багато друкувався в різних журналах.

13:52:43 10.02.2023

КОЖНОГО РОКУ ВСЕ БІЛЬШЕ ЛЮДЕЙ У ВСЬОМУ СВІТІ ВВАЖАЮТЬ, ЩО КНИГА – НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК

Вона – найцінніший з винаходів людства, який сіє правду, добро і любов;  дає нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчає жити, любити і працювати.14 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день дарування книги (International Book Giving Day).

15:54:58 09.02.2023

СВІТ ВОЛЕЙБОЛУ

Сьогодні день народження улюбленої  гри у молоді —  волейболу. Саме цього дня,  9 лютого 1895 року, в американському місті Холіокі, штат Массачусетс, у спортзалі Асоціації молодих християн, керівник Молодіжної християнської організації з фізпідготовки Вільям Морган придумав нову командну гру в м’яч над сіткою, якій дали спочатку назву “мінтонет”, а вже потім гра отримала сучасну назву – “волейбол” , яка зараз є найулюбленішою грою мільйонів людей на планеті і за кількістю федерацій у світі перевищує навіть футбол.

15:54:02 09.02.2023

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

У разі відсутності електроенергії чи мобільного зв’язку у вашому населеному пункті — налаштовуйте FM-хвилю Українського Радіо на приймачах, що живляться від батарейок.

13:23:06 09.02.2023

СТАНЬ ТИМ, ХТО ЗВІЛЬНИТЬ УКРАЇНУ

У бібліотеці проводиться інформаційно-просвітницька  робота  про набір добровольців до штурмових бригад «Гвардія наступу».

15:08:14 08.02.2023

РУБРИКА «УКРАЇНСЬКІ КАЗКИ»

Любі маленькі глядачі! Сьогодні Вероніка Іванова пропонує Вашій увазі українську народну казочку «Вовк і кобила». Тож, сідайте зручненько і слухайте уважненько!

15:06:52 08.02.2023

«ПОВЧАННЯ ДІТЯМ» ВОЛОДИМИРА МОНОМАХА

8 лютого минає річниця   написання Володимиром Мономахом «Повчання дітям».  Це — визначна пам'ятка літератури  Київської Русі. Точної дати написання невідомо. Але  збереглося в Лаврентіївському списку «Повісті минулих літ» під 1377 роком у кількох неповних частинах.

08:07:55 08.02.2023