НАШІ ПЕРЕМОГИ

Дата: 02.06.2023 15:23

У травні за підтримки Громадської організації "Динаміка успіху" та Благодійного фонду "Українська формула добра" в столиці нашої країни відбувся Міжнародний двотуровий конкурс мистецтв "ART геній".

З радістю повідомляємо про нові успіхи наших талановитих дівчаток- учениць Путивльської дитячої музичної школи.

У найчисельнішій номінації "Інструментальне мистецтво. Фортепіано" у своїй віковій категорії Катерина ДЕМЦУН посіла ІІ місце.

За композиції "Діти війни" і "Там, біля тополі" хореографічний колектив "Асорті" отримав відповідно І і ІІ місця.

Юна виконавиця Софія ГАЛЬМАКОВА в цьому конкурсі брала участь як вокалістка. Результат виступу- І місце.

Вітаємо наших талановитих переможиць з успішними виступами, дякуємо їх викладачам С.А.Дадикіній, Г.М.Шаповаловій, О.Т.Черв'яцовій за плідну працю та зичимо всім натхнення та подальших творчих злетів.

Культура Путивльщини.