Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

НА ЧЕСТЬ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Сьогоднішні заняття україномовного клубу були присвячені славетній поетесі Лесі Українці, на честь 152-річчя з дня  її  народження.

16:31:38 28.02.2023

ДОПОМАГАЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО

Продовжуємо підтримувати та допомагати військовослужбовцям, які боронять путивльські землі.

08:27:23 28.02.2023

ПОДАРУНОК ВІД АВТОРА-ЗЕМЛЯКА

Кожна книга – це перш за все розмова з собою, зі своєю душею. Але і читач мимоволі стає співрозмовником- слухачем, бо те, що сказано душею, завжди відгукнеться в своїй щирості й живучості. Книга «Від смеркання до війни», подарована бібліотеці автором, родом із Зарічного, Володимиром Невесенко, саме така. Це пейзажна, і патріотична, і лірична поезія.Окремим циклом у книзі представлені новелістичні вірші про страшні події голодомору і сучасної російсько-української війни. Отже читайте і ставайте співрозмовниками.

13:18:43 27.02.2023

ПРОЩАННЯ З ЗАГИБЛИМ ГЕРОЄМ

Сьогодні небайдужі путивляни створили живий коридор і гідно провели в останню путь Героя Віталія САХАРОВА.

18:08:54 25.02.2023

26 ЛЮТОГО В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ КРИМСЬКОГО СПРОТИВУ РОСІЙСЬКІЙ ОКУПАЦІЇ

Цього року  ця дата як ніколи  сильно резонує з тим, що  відбувається навколо. Той спротив, що його в 2014 році розпочали найхоробріші та найвідданіші мешканці Криму, тепер чинить  уся країна. Це день, коли ми стоїмо пліч-о-пліч супроти  повномасштабної російської агресії, коли б`ємося за кожний клаптик рідної землі, і коли  без вагань знищуємо тих, хто  на цю землю непрохано прийшов. Кримський  спротив – це наш символ і дороговказ, це наша сила і нагадування, як важливо бути вірним цінності свободи.

16:20:49 24.02.2023

26 ЛЮТОГО ВИПОВНЮЄТЬСЯ 65 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЙОВИЧА ЧЕРЕДНИЧЕНКА, УКРАЇНСЬКОГО ЖИВОПИСЦЯ, НАРОДНОГО ХУДОЖНИКА УКРАЇНИ

Прагнення до творчості й талант художника проявилися в Олександра з дитинства, тому все своє життя він вирішив присвятити живопису.

15:12:44 24.02.2023