Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

ДОПОМАГАЄМО, ПЕРЕМАГАЄМО

Сьогодні бійці 33 окремого стрілецького батальйону передали гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів, продуктів харчування та засобів гігієни Путивльській благодійній організації «Міжнародний благодійний фонд «ПОТУЖНИЙ ТИЛ»».

15:19:24 02.02.2023

РУБРИКА «ЧАРІВНІ КАЗКИ»

Усі дитячі казки дуже добрі, чарівні, мудрі і повчальні. За допомогою казки, ми повинні вчити діточок бути добрими, справедливими і мужніми. Саме тому, наші Читайлики інсценізували уривок казки Г.Х.Андерсена «Снігова Королева».

15:34:17 01.02.2023

КЛУБ «ЧИТАЙЛИК»

До Всесвітнього дня читання вголос наш Читайлик - Крістіна Крєпка знайомить Вас з книгою Марії Чумарної «Читайко-відгадайко». В новій книжці поетесси Марії Чумарної цікаві смішинки, загадки, скоромовки, прислів‘я, вірші-кмітливчики для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

10:10:01 01.02.2023

УКРАЇНОМОВНИЙ КЛУБ

Сьогодні україномовний клуб зібрав своїх слухачів на читацькі посиденьки «Книга збирає друзів», присвячених Всесвітньому дню читання вголос. Читали разом автобіографічно-психологічну новелу Григора Тютюнника «Три зозулі з поклоном».

10:08:23 01.02.2023

«ВІДКРИТИЙ МІКРОФОН»

Запрошуємо відвідувачів та друзів  бібліотеки 1 лютого прийняти участь у святкуванні  Всесвітнього дня читання вголос.

09:13:38 31.01.2023

РУБРИКА «УКРАЇНСЬКІ ЗАГАДКИ»

Наші Читайлики для малечі презентують нову загадкову рубрику, в якій усі загадки, вірші, усмішки, скоромовки нагадують нам, що ми в цьому світі не одні, поряд з нами двоногі й чотириногі друзі, незалежно від того - маємо ми від них користь чи ні.

09:12:34 31.01.2023