МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2023 14:39

Щороку, 1 червня, ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

З нагоди свята Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК привітав діток зі святом, побажавши здійснення мрій, міцного здоров’я, добра, миру та злагоди.

Діткам громади були вручені подаруночки та організовані розваги в навчальних закладах громади.

Любі діти, ви в нас найкращі, найталановитіші, найрозумніші й ще багато в чому перші. Будьте слухняними, ввічливими, добрими, і тоді обов'язково всі ваші мрії здійсняться. А ми, дорослі, зробимо все для того, щоб так і було.

Нехай доля наших діток складається легко, нехай зростають вони здоровими, щасливими.

Нехай Путивльщина квітне в посмішках дітей.

Путивльщина для дітей.

Діти – майбутнє України.

Усе буде Україна.

Фото без описуhttps://www.facebook.com/groups/284294715966501/posts/915922592803707