ЗВУКАМИ СПРАВЖНЬОГО ДУХОВОГО ОРКЕСТРУ, ЖИВИМ СПІВОМ ВОКАЛІСТІВ І ТАНЦЮВАЛЬНИМИ ВИСТУПАМИ МАЛЕЧІ НАСОЛОДЖУВАЛИСЯ В НЕДІЛЮ ПУТИВЛЯНИ БІЛЯ МАГАЗИНУ «ФУДЖИК» (ФОП КОБЗАРЬОВ С.М.)

Дата: 29.05.2023 08:10

Не анонсована широко, але масштабна творча подія під назвою «Разом до перемоги!» сталася в центрі міста та зібрала широкий загал. Духовий оркестр «Шалені труби», вокальний дует «Рикошет», Дитяча театральна студія «Drama Kids» та інші виконавці виклалися на повну, створивши атмосферу неперевершено яскравої культурної події. А тим часом люди різного віку та статків підходили до скриньок, щоб зробити свій внесок у допомогу нашим захисникам, що зараз стоять на фронтах.