Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

ПОДЯКА ВІД ВІЙСЬКОВИХ

Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів для придбання автомобіля. Спільними зусиллями назбирали 94 730 грн. Ці кошти дуже допомогли  придбати авто під потреби.

08:37:37 16.10.2023

ПІДТРИМКА БОЙОВИХ МЕДИКАІВ

Дякуючи Міжнародному Благодійному фонду «Потужний тил» та особисто Світлані Давидовій, наші бойові медики отримали аптечки, медикаменти та трошки нашої любові.

08:14:20 12.10.2023

ПСЕВДОВИБОРИ ЯК ЧЕРГОВИЙ ЗЛОЧИН РФ

Центральною виборчою комісією  було затверджено постанову від 14 вересня 2023 року № 59 «Про нікчемність псевдовиборів на тимчасово окупованих територіях України», у якій йдеться про псевдовибори, організовані та проведені 31 серпня – 10 вересня 2023 року російською федерацією на тимчасово окупованих частинах території України.

15:35:41 09.10.2023

МИ ПРОДОВЖУЄМО ПРЕЗЕНТАЦІЮ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ОНЛАЙН-ПРОЄКТУ «НЕЗЛАМНІ. ТВОРЧІСТЬ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!»

Проєкт має за мету розповісти про діяльності аматорських колективів Сумщини, які мають активну громадянську позицію та своєю творчістю наближають перемогу.

11:03:58 06.10.2023