Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

ПРАЦЮЄМО ЗАДЛЯ ШВИДШОЇ ПЕРЕМОГИ

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК разом з волонтерами передав дружині військовослужбовця бронеплити та плитоноску бійцю-путивлянину, який зараз боронить Україну в пекельних точках.

13:14:46 11.07.2023

ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ В ПУТИВЛІ

Минулими вихідними на волейбольному майданчику міського пляжу відділом культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради проведено відкритий чемпіонат Путивльської громади з паркового волейболу.

11:26:01 10.07.2023

ТУРНІР РОЗПОЧАТО

05.07.2023 на стадіоні "Електрон" у м.Путивль розпочався турнір "Сейм Ліга" пам'яті А.П.Васильєва.

09:43:44 06.07.2023

З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ В ПУТИВЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ

У Путивльському будинку культури гостей свята привітали т.в.о. Путивльського міського голови Володимир ВОРОНОВ, заступник командира 33 окремого стрілецького батальйону, капітан Ігор СМАЛЬ та представниця активної молоді громади Ксенія КОБЗИСТА.

13:45:03 28.06.2023

У ЗАТИШНІЙ ЗАЛІ ПУТИВЛЬСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУЛОСЯ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

У дружньому колі однією родиною сьогодні зібралася громада та гості міста. Цінуючи головні принципи Основного Закону нашої держави, ми будуємо вільне, справедливе та рівноправне суспільство, сильну й заможну державу.

13:19:27 28.06.2023

НОВА ХВИЛЯ ПАТРІОТИЗМУ

Чудовий подарунок до Дня Конституції України зробили юні піаністки Путивльської дитячої музичної школи Софія Гальмакова та Надія Суржикова (викл. Лавренко Н.В.).

11:04:22 28.06.2023

ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР НА ДРОН

Рудий Павло Максимович, житель Путивльської громади, військовослужбовець, який виборює перемогу на першій лінії фронту в складі 63 окремого стрілецького батальйону 2 роти 1 взводу, потребує нашої допомоги.

08:00:36 28.06.2023