НАШІ НАЙКРАЩІ

Дата: 26.04.2024 15:23

Кажуть, "талановита людина талановита в усьому". Точність цього афоризму довела учениця фортепіанного відділу Путивльської дитячої музичної школи Вікторія НОВІКОВА (клас викл. С.А.Дадикіної). Музичну межу свого таланту вона показала на Всеукраїнському багатожанровому двотуровому конкурсі мистецтв "Талановиті та успішні" (м.Київ).

У виконанні дівчинки прозвучав твір сучасної американської композиторки Мелоді Бобер "Блискуча рапсодія". Серед учасників конкурсу, а їх у номінації "Інструментальна музика" було більше двох сотень, юна піаністка виборола призове місце й отримала Диплом ІІ премії.

Вітаємо Вікторію та її викладача з успішним виступом на конкурсі. Зичимо ніколи не зупинятися на досягнутому й продовжувати самовдосконалюватися.