Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

ДВА ПРАПОРИ - ЄДИНА КРАЇНА

У рамках інформаційної реінтеграції Криму, Міністерство інформаційної політики України презентує комунікаційну кампанію до Дня кримськотатарського прапора, який традиційно святкують 26 червня.

15:56:53 26.06.2023

НАША СИЛА В ЄДНОСТІ

Ми не зупиняємося працювати заради перемоги. Продовжується патріотична акція «Путивльщина в підтримку ЗСУ».

19:21:50 25.06.2023

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Ситуація змінюється щохвилини, але є речі які потрібні постійно, на сьогодні це генератори. Тож продовжуємо.

08:52:14 19.06.2023

ДОПОМАГАЄМО - ПЕРЕМАГАЄМО

Сьогодні передали гуманітарний вантаж у вигляді ортопедичних фіксаторів, постільної та спідньої білизни, меду та продуктів харчування до лікарняного закладу, де лікуються та проходять реабілітацію військовослужбовці.

16:01:39 16.06.2023

ПРО НАВЧАННЯ ДЛЯ МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ

З 1 червня по 22 серпня 2023 року, Установа у співпраці з Visionest Insitute (Естонія) проводять набір на освітню програму Ukraine Rebuilding Task Force. З детальним описом Програми, умовами участі та термінами реалізації Ви можете ознайомитися за посиланням: https://export.gov.ua/.../186-ukraine_rebuilding_task_force

13:28:36 15.06.2023

«ЗОРЯНА МИТЬ»

Під такою поетичною назвою в Києві пройшов Міжнародний двотуровий конкурс мистецтв. 530 учнів-інструменталістів мистецьких шкіл продемонстрували свою виконавську майстерність. Серед них були і юні путивлянки- учениці фортепіанного відділу нашої дитячої музичної школи.

14:35:53 14.06.2023