Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

МИНУЛО ДЕСЯТЬ ПЛОДОТВОРНИХ ДНІВ

Гріють серце добрі справи, які посилюють віру в перемогу. Від щирого серця дякуємо всій нашій команді волонтерів, закладам освіти, невтомним працівникам культури та всім небайдужим людям, які всіляко допомагають за першим покликом.

08:37:57 08.11.2023

ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ «ЖИВЕ КОРІННЯ»

Вітаємо вокальний ансамбль «ЛАД» КЗ «Путивльська дитяча музична школа» Путивльської міської ради, керівник – заслужений працівник культури України Олена Тимофіївна Черв’яцова з перемогою в Міжнародному конкурсі мистецтв «ЖИВЕ КОРІННЯ», які отримали дипломи ПЕРШОЇ ПРЕМІЇ.

13:53:41 07.11.2023

УВАГА! ВОРОЖА ІПСО

Інтернет- мережею шириться інформація щодо запровадження карантину через спалах гепатиту А.

11:44:14 06.11.2023

БОРЦІ ПУТИВЛЬЩИНИ ПІДКОРЮВАЛИ КИЛИМ

27-29 жовтня 2023 року в місті Миргород пройшов XXIII традиційний відкритий обласний турнір з греко-римської боротьби серед юнаків, пам'яті першовідкривача родовища мінеральних вод та засновника курорту "Миргород" І. А.Зубковського та вшанування пам'яті загиблих воїнів.

11:39:25 30.10.2023

ЛІДЕРИ ВІДНОВЛЕННЯ

29 жовтня для сорока учасників, а це 10 команд з різних куточків Сумщини, завершився перший навчальний модуль проєкту «Розвиток навичок фандрезингу «Лідери відновлення», що відбувся у місті Суми за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки.

08:40:15 30.10.2023