Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

«ПУТИВЛЬСЬКА ОСІНЬ» У МІСТІ

Путивльщина є джерелом натхнення для багатьох вітчизняних митців у різні пори року, а осінь займає особливе місце в серці кожного.

14:52:46 04.10.2023

ДОЗВІЛЛЄВА ДІЯЛЬНІСТЬ

У діловій і конструктивній атмосфері 28 вересня 2023 року на базі КЗ «Путивльський будинок культури» проведений онлайн-семінар клубних працівників.

14:05:44 28.09.2023

ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ

«Цього разу на Сумщину веземо УЗД апарати від Tübingen Hilft Ukraine для спеціалізованої лікарні та один для менш спеціалізованої лікарні, амбулаторії, фельдшерсько-акушерського пункту, зрештою, керівництво Путивльської громади визначить, кому вони будуть служити», - повідомив на своїй сторінці у фейсбуці відомий волонтер Петро ШОТ.

08:10:44 12.09.2023

ШАХРАЙСТВО: СХЕМА «ДЗВІНКИ ВІД ІМЕНІ ПРЕДСТАВНИКІВ БАНКІВ»

«Вашу карту заблоковано», «з вашого рахунку хочуть списати гроші», «нові правила під час воєнного стану» – зловмисники, які представляються співробітниками банку, використовують різні способи, аби отримати доступ до ваших банківських карток.

14:32:54 11.09.2023

УКРАЇНЦІ - НАЦІЯ СМІЛИВИХ, МУЖНІХ, НЕБАЙДУЖИХ

І знову робимо добрі справи завдяки Петру ШОТУ, БО «Потужний тил» та Путивльській міській раді. Саме сьогодні нам вдалося надати допомогу хлопцям-путивлянам, які знаходяться на Харківщині.

08:56:16 11.09.2023