Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ В УКРАЇНІ КОСТЯНТИН ГАВРИЛЬЧУК ПРИВІТАВ ТРЕНЕРІВ І ВИКЛАДАЧІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

За вагомий внесок у розвиток та пропаганду фізичної культури та спорту, високий професіоналізм і відданість справі грамотами Путивльського міського голови були нагороджені:

15:40:37 08.09.2023

НА КРОК БЛИЖЧЕ ДО ПЕРЕМОГИ

Разом з Путивльським міським головою Костянтином ГАВРИЛЬЧУКОМ передали бронеплити 5+ бійцю-путивлянину, який зараз боронить Україну в пекельних точках. Допомогу передали матері.

08:05:12 04.09.2023

ПІДТРИМУЄМО ЗСУ

Сьогодні, 23 серпня, укотре пройшла патріотична благодійна акція «Путивльщина в підтримку ЗСУ» з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

14:21:59 23.08.2023

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ДОВОДИМО ЩОДНЯ

Напередодні Дня Незалежності України згадаймо тих, хто виборює свободу українців, захищає нашу незалежність та наближає перемогу. Українці, які своїми вчинками відображають сучасні реалії, додають нам сил й зміцнюють нашу єдність.

13:29:14 23.08.2023