ТАЛАНОВИТІ ПУТИВЛЯНКИ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ

Дата: 23.04.2024 08:16

Мистецтво - це не лише витвір фантазії, але й ключ до забуття сірого світу. У кожному малюнку, мелодії чи поезії ховається крапля надії, промінчик світла, що освітлює наші серця навіть у найтемнішу годину.

Митці - це творці щастя, які вміють доторкнутися до наших найглибших почуттів, викликати усмішку на наших обличчях, відкрити нові горизонти та надихнути нас на великі справи.

«Творці щастя» - саме таку назву мав Всеукраїнський конкурс мистецтв, який у кінці березня відбувся в Києві.

У цьому конкурсі в номінації «Інструментальне мистецтво» взяли участь учениці Путивльської дитячої музичної школи Софія ГАЛЬМАКОВА та Надія СУРЖИКОВА (клас викл. Лавренко Н.В.). Дівчата виступили в складі фортепіанного ансамблю й за успішний виступ отримали Диплом І премії.

Вітаємо юних путивлянок і їх викладача з перемогою. Зичимо подальших яскравих перемог, натхнення та радості від творчості.