Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

ПРЯМУЄМО РАЗОМ

Путивльська команда щиро вдячна Агенція «Креативна Сумщина», тренеркам та спікерам за цікавий другий триденний навчальний модуль проєкту «Розвиток навичок фандрейзингу «Лідери відновлення», що відбувся за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки.

08:29:45 27.11.2023

«ВІДЗНАКА ЗА КРАЩЕ ХУДОЖНЄ ОФОРМЛЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДЕО» ВІДКРИТОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ АВТЕНТИЧНОГО СПІВУ «ПІСЕННЕ ПЕРЕВЕСЛО»-2023

Народний аматорський вокальний ансамбль «Журавонька» Скуносівського сільського клубу Путивльскої міської ради (керівник ¬ Наталія Дюхіна).

11:54:04 22.11.2023

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ ВІДКРИТОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ АВТЕНТИЧНОГО СПІВУ «ПІСЕННЕ ПЕРЕВЕСЛО»-2023

З 20 жовтня по 22 листопада 2023 року Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв провів Відкритий обласний конкурс автентичного співу «Пісенне перевесло» у форматі онлайн. Цьогоріч на конкурс надійшло 40 заявок із Чернеччинської, Тростянецької, Буринської, Вільшанської, Недригайлівської, Кролевецької, Путивльської, Чупахівської, Попівської, Глухівської, Ямпільської, Шосткинської, Березівської, Дубов’язівської, Кириківської, Роменської, Хмелівської, Новослобідської громад Сумської області.

10:48:32 22.11.2023