НА ВАРТІ ВІТЧИЗНИ

Дата: 07.12.2021 08:55

6 грудня   День Збройних Сил України   загальне  професійне свято всіх українських  військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану. Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.

Саме до цього свята в читальній залі нашої бібліотеки організовано мілітарну викладку літератури «На варті Вітчизни», де представлені видання, що розкривають дану тематику. Вітаємо зі святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу. Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії і незламної віри, мирного неба, а їхнім сім’ям – героїв, які завжди повертаються додому!