МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЧИННИК ДОВІРИ ЛЮДЕЙ

Дата: 07.12.2021 09:48

7 грудня відповідно до Указу Президента від 25 листопада 2000 року № 1250/2000 в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Місцеве самоврядування в Україні – це право територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції та законів України.

Самоврядування  має потужне історичне коріння і саме громадський, а не державний устрій був невіддільною рисою українського народу. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства. Вони є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців. Тому майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування.  На це  націлюють і тематичні видання із фондів публічної  бібліотеки.  Вітаємо зі святом!  І нехай Вашими надійними супутниками стануть розуміння і підтримка всієї територіальної громади.